KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693792
nr 1369 3792
Signerad, 1956, stilleben. Olja på duk, 64x54cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:51:45
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)